Služby

Není to sice moje hlavní činnost, ale pokud máte zájem o nějakou přiměřeně složitou www prezentaci, tak mi napište.
Samozřejmě zařídím i úpravu fotek.
Stačí mít nějaký prostor na webu = hosting (placený nebo free). Placené servery jsou samozřejmě lepší co do spolehlivosti a dostupnosti.

Skoro všechny mnou spravované weby běží na placeném hostingu a to k naprosté spokojenosti. Poskytovatelů hostingu je ale na trhu velké množství, v různém poměru “výkon/cena”, já osobně používám Blueboard. 
U neplaceného hostingu je jedinou výhodou to neplacení, ale ne vždy je stránka dostupná a také přenos dat při aktualizaci není nejspolehlivější.
Pokud netušíte o čem je nyní řeč, nevadí. Vše vám zařídím. Na přání můžete mít svoje stránky i na mém serveru. V každém případě vám prezentaci vytvořím od A do Z. Výstup lze udělat i ve formě CD (to jako kdybyste to chtěli rozdávat).

Další služby
Vektorová a bitmapová grafika - potřebujete-li vytvořit vizitku, reklamní kalendář, prospekt, leták, katalog, ... tak se ozvěte.
Od návrhu po tisk. Výstup: CD/DVD, www, tisk, podklady pro tisk (tiskové .pdf).

Máte-li hromadu fotek a chcete si je nějak kulturně prohlížet na TV, tak vám můžu vytvořit tzv. slideshow - to se postupně promítají jednotlivé fotky a na pozadí hraje hudba. Volí se délka zobrazení snímku, prodlevy, přechodové efekty, atd.
Výstup je běžné DVD. Kvalita fotek musí odpovídat úhlopříčce TV. Na 21" si můžete přehrávat i skenované fotky, 55" vyžaduje digitál a fotit na 3 MPx nebo více. Stačí dodat fotky a hudbu (nebo si vybrat žánr).


Dále nabízím fotografické služby na vašich akcích.
DSLR Pentax K-m + stativ. Skleněná optika Pentax, max. 10 MPx, na přání bezeztrátové .tiff, výstup dle přání, nezpracované je možno po domluvě předat ihned na akci. S vaší kamerou Vám akci i natočím.

Adresa:

Březová 383
687 67 Březová u Uh. Brodu


Mail, telefon:

info@jirout.eu
+420 723 376 099

Online vinotéka:

Designed with ‌

Landing Page Builder