DSJ, Jiří a Ivana Jiroutovi
Březová 383, 687 67 Březová
GPS: 48°55'24.89"N, 17°44'28.54"E

+420 723 376 099

| Nabídka služeb | O násCo nás baví |

 

Nabídka služeb

Není to sice moje hlavní činnost, ale pokud máte zájem o nějakou přiměřeně složitou www prezentaci, tak mi napište.
Samozřejmě zařídím i úpravu fotek.

  Stačí mít nějaký prostor na webu = hosting (placený nebo free). Placené servery jsou samozřejmě lepší co do spolehlivosti a dostupnosti.

Skoro všechny mnou spravované weby běží na placeném hostingu a to k naprosté spokojenosti. Cena mnou používaného hostingu je 720,- CZK / rok (doména + diskový prostor), dostupnost je >98%. Poskytovatelů hostingu je ale na trhu velké množství, v různém poměru “výkon/cena”.

U neplaceného hostingu je jedinou výhodou to neplacení, ale ne vždy je stránka dostupná a také přenos dat při aktualizaci není nejspolehlivější.

Pokud netušíte o čem je nyní řeč, nevadí. Vše Vám zařídím. Na přání můžete mít svoje stránky i na mém serveru. V každém případě Vám prezentaci vytvořím od A do Z.

Výstup lze udělat i ve formě CD (to jako kdybyste to chtěli rozdávat).
Referenční weby


- Alpy.biz; projekt on-line nabídky pobytů ve významných lyžařských střediscích Alp; designový web, pro všechny věkové kategorie, poměrně obsáhlý

- Zpravodaj obce Březová; elektronická verze obecního Zpravodaje; designový web, primárním účelem je nabídnout zájemcům přístup k aktuálnímu číslu i k archivu; souběžně tvořím tištěnou verzi

- Hostinec a Vinárna U lípy; vytvořeno zejména pro potřeby zveřejňování jídelníčku denního menu; běží na mém serveru

- Dechová hudba Březovjané; základní prezentace místní dechovky, lehce designový web, obsahově poměrně chudý; předělávka z free serveru

- Autoškola Petr Janků; obsahově poměrně stručné stránky, grafická předělávka

- tyto stránky

Kromě jedné vyjímky běží všechny prezentace na placeném serveru (každá na svém).

Jako asi každý, tak i já jsem začínal na free hostingu, ale ty možnosti správy jsou velmi omezené a v určité fázi zjistíte, že je lepší investovat pár stokorun, než vymýšlet, jak obejít různá omezení. Týká se to zejména možností správy grafiky, texty jsou většinou bezproblémové. Poměrně zásadní omezení mají free CMS systémy, které sice může ovládat “cvičená opice”, ale výsledek tomu odpovídá.Další služby’

  Vektorová a bitmapová grafika - potřebujete-li vytvořit vizitku, reklamní kalendář, prospekt, leták, katalog, ... tak se ozvěte.
Od návrhu po tisk. Výstup: CD/DVD, www, tisk, podklady pro tisk.


  Máte-li hromadu fotek a chcete si je nějak kulturně prohlížet na TV, tak vám můžu vytvořit tzv. slideshow - to se postupně promítají jednotlivé fotky a na pozadí hraje hudba. Volí se délka zobrazení snímku, prodlevy, přechodové efekty, atd.

  Výstup je běžné DVD. Kvalita fotek musí odpovídat úhlopříčce TV. Na 21" si můžete přehrávat i skenované fotky, 42" vyžaduje digitál a fotit na cca 2-3 MPx. Stačí dodat fotky a hudbu (nebo si vybrat žánr).


  Dále Vám nabízím fotografické služby na Vašich akcích.
DSLR Pentax K-m + stativ. Skleněná optika Pentax, max. 10 MPx, na přání bezeztrátové .tiff, výstup dle přání, nezpracované je možno po domluvě (nutný notebook s sebou) předat ihned na akci. S Vaší kamerou Vám akci natočím. Volejte 723 376 099.

© 2008-2018 DSJ